Home » » Europa League Besiktas vs Club Brugge Football Free Live Stream Online Mar 19, 2015

Europa League Besiktas vs Club Brugge Football Free Live Stream Online Mar 19, 2015

Written By Emile on Tuesday, March 17, 2015 | 9:58 AM


Onlar son 16 yılında Beşiktaş'a 2-1 ilk ayağı öne alırken Club Brugge Perşembe günü Avrupa Ligi çeyrek finalde yerini rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Tom de Sutter ve Lior Refaelov ikinci yarı hedefleri onlara Türkiye'ye giden bir ince avantaj verdi Belçikalılar geçen hafta ev çim üzerinde kazanmak için arkasından geldi.

Michel Preud'homme tarafında henüz 10 kazanan ve önceki 13 maçları üç çizim, bu sezon turnuvada dayak edilecek.

Onlar Pro League tablosunda öncesinde ikinci yerleştirilmiş Gent dört puan oturup Brugge aynı zamanda güçlü bir iç kampanya tadını çıkarıyor. Genel olarak, hepsi yarışmalarda son dokuz maçta yedi kazandı.

Kulübün kuruluşunun 112. yıldönümünde oynayacak Beşiktaş, sadece üç onların son yedi maçta kazanan, son haftalarda form için mücadele etti.

Son 32 penaltılarla grup aşamasında yenilmedi gidiyor ve Liverpool, nakavt rağmen, yönetici Slaven Bilic onlar Brugge geçmiş olsun ve çeyrek finale yoluyla yapmak istiyorsanız onun oyuncuların en iyi olmak zorunda olacak bilecek.

Ancak, Süper Lig tablosunda üst ve iki kazandı ve evde Belçikalı kenarları ile üç önceki karşılaşmalarda biri çizdik. Onların güveni de hafta sonu ligde Kayseri Erciyesspor 5-1 çekiç ile güçlendirilen olacaktır.

Sander COOPMAN, Bjorn Engels ve Victor Vazquez tüm dışarı seçti aksi takdirde tam uyum kadroya sahip ziyaretçiler için yaralandı.

Cenk Tosun ve Tolga Zengin'in de dışarı kaçırmayın olabilir iken Beşiktaş, Atiba Hutchinson, İsmail Köybaşı, Alexander Miloseviç ve Jose Sosa gibi eksiklerden bir çok kötü liste kızağa edilmektedir var.


Share this article :
 
Copyright © 2013. P2P GAMES CORNER - All Rights Reserved
Proudly powered by Blogger